Mateřská škola Terronská

Archiv novinek

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] [ 24 ] [ 25 ] [ 26 ] [ 27 ]

Letní prázdniny

 

Po dohodě se zřizovatelem bude o letních prázdninách v termínu od 1.7. do 31.8. přerušen provoz mateřské školy.Nový školní rok bude zahájen 1.9.2021
Od 9. srpna bude fungovat jen Letní školička "Piráti z Dejvic"

Konec angličtiny

 

Poslední hodina angličtiny pro tento školní rok byla ve čtvrtek 17.6.2021

Týden her

 

Od pondělí 31.5. do pátku 4.6. bude pro děti k MDD "veselý a hravý týden". děti budou sportovat na zahradě,hledat poklad,udělají si piknik,podle toho jaká překvapení si pro ně paní učitelky na třídách vymyslí a připraví.

Florbal Střešovice

 

Od 13.5. by opět zahájil TatranStřešovice florbalový kroužek pro ty děti.,které byly přihlášené na florbalový kroužek v říjnu. Probíhal by na venkovním hřišti naší školní zahrady. Dejte dětem do batohu tepláky,mikiny a sportovní boty na venkovní sportování.Finance a záležitosti florbalu vyřizujte,prosím, s Tatranem Střešovice. ředitelka školy

Doporučení PČR

 

vážení rodiče,mateřská škola bude zítra normálně otevřena.Bylo nám doporučeno,abychom byli obezřetní,sledovali zda někdo neodloží něco v šatnách a abychom raději zůstali v budově a nechodili ven.

Informace z ministerstva školství

 

Informuji,že na základě požadavku ministra školství,mládeže a tělovýchovy nedošlo k uložení povinnosti pro školy vydávat potvrzení o negativním výsledku testu dítěte pro účely doložení této skutečnosti ve službách(kadeřník) nebo pro účely amatérského sportu.

Návrat dětí do školky

 

Od pondělí 3.5. mohou nastoupit všechny děti do mateřské školy.Provoz bude probíhat standartně bez omezení počtu dětí ve skupině či třídě,bez testování dětí,bez roušek pro děti.

Důležitá zpráva !

 

Dítě před testem ve čtvrtek nesmí půl hodiny před testem ani jíst ani pít.

Ještě k zápisu do MŠ

 

již nyní probíhá registrace dětí na zápisové řízení,které bude 4.5.2021 od 9.00 hodin do 18.00 hodin.Můžetesi rezervovat čas ve kterém přijdete s dokumenty.Potřebujete vyplněnou žádost s potvrzením pediatra,rodnýlist dítěte k nahlédnutí a doklad o trvalém bydlišti na Praze 6)nahlédnutí)
Děti ,keré již chodí do naší školky nemusí znovu k zápisu,ale pokračují dále v dalším školním roce

Návrat všech dětí do MŠ

 

Stále čekáme na vyjádření,zda Praha bude také kraj,kde pustí všechny děti do mateřských škol bez testování a bez roušek.Až tato situace nastane,dám Vám zprávu.
Už se všichni těšíme,aby to bylo co nejdříve a Vaše děti se mohly vrátit k běžnému životu ve školce. vaše ředitelka

Ukončení výběrového řízení

 

Výběrové řízení na PCR testy vyhrála laboratoř Spadia .
Ve čtvrtek 29.4. se budou děti tedy testovat testy,které tato laboratoř dodá do mateřské školy a v 9.50 odveze do své laboratoře ke zpracování.Výsledek bude znám do 24 hodin. Pokud bude mít dítě pozitivní výsledek,dostane od laboratoře zprávu.Pak nastupuje běžný postup,že celá třída by musela jít do karantény.Doufám,že k tomu nedojde. ředitelka

Testování

 

V pondělí 26.4 se bude ještě testovat antigenními testy z nosu jako předešlý týden.

pokračování angličtiny

 

Od 26.4. do odvolání bude angličtina v úterý a ve čtvrtek.Zatím jsou děti rozděleny do 6 skupin,aby se nemíchaly.Pokud vláda odsouhlasí,že se vracejí do školek všechny děti,budou skupiny na angličtinu jako v dřívějším režimu tedy na 4 skupiny.

Geoportál Praha 6

 

Chystáte se k zápisu?Hledáte školku poblíž vašeho bydliště?Využijte Geoportál Prahy 6 .Snadno si vyhledáte školky na mapě a po té prokliknete až na jejich web.
https://gis.praha6.cz/

Angličtina

 

V úterý 20.4. bychom zahájili na zkoušku angličtinu. Tento týden by to byla intenzivní výuka každý den tzn. úterý,středa,čtvrtek,pátek po obědě odpoledne .Úkoly by děti dostaly až na sobotu a neděli. Další týden by angličtina pokračovala jen úterý a čtvrtek.

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] [ 24 ] [ 25 ] [ 26 ] [ 27 ]