Mateřská škola Terronská

Archiv novinek

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] [ 24 ] [ 25 ] [ 26 ] [ 27 ] [ 28 ] [ 29 ]

Nová opatření

 

Milí rodiče, ode dnešního dne byly uzavřené základní,vyšší odborné a střední školy na Praze 6.Dle informací MŠMT jde o opatření v délce minimálně 14 dnů.Mateřské školy zůstávají tento týden otevřené, i nadále však prosíme ty rodiče,kteří mohou,aby nechali děti doma.Případná další opatření budeme přijímat velmi uvážlivě a na základě aktuálních okolností.
Děkujeme všem rodičům,dětem a učitelkám za spolupráci při zvládání situace.
převzato od paní radní Mgr.M.Kubíkové

Úklid

 

Po vydensifikování prostor budovy,byly všechny plochy,kterých by se mohly děti dotknout řádně setřeny a ošetřeny přípravky pro děti nezávadnými.
V pondělí budeme pokračovat v omývání hraček a stavebnic ve třídách kde děti nebudou.

Poděkování

 

Děkuji všem rodičům za páteční evakuaci dětí ze školky do domácího prostředí.Díky Vám a paním učitelkám jsme to zvládli ve velmi krátké době.
Oběd,který se v pátek začal připravovat se nebude vašim dětem počítat. ředitelka školy

kroužky

 

Od 9.3. do 13.3. odpadají kroužky-aby dětem nebylo líto,že na ně nemohou přijít.Hodiny budou nahrazeny.

Výborná zpráva

 

Mám potvrzeno od paní doktorky Strádalové,že dítě docházející k nám do školky je negativní.
Pro ochranu Vašich dětí prosíme všechny rodiče,aby,bude-li to možné,nechali své děti od 9.3.týden doma.Jedná se o druhý týden po skončení jarních prázdnin,který může být zásadní v souvislosti s inkubační dobou.Pro děti,které nemohou zůstat doma bude mateřská škola otevřená.Pobočková

Sobotní informace

 

Vážení rodiče,určitě jste netrpěliví jak se situace ve školce vyvine. V 18.30 mě zkontaktovala paní doktorka Strádalová a bohužel výsledky ještě nemá k dispozici.Doufejme,že zítra už budeme vědět zda vše dobře dopadlo.Hned jak budu vědět nové zprávy,okamžitě zavěsím.
Zítra dopoledne přijdou desinfikovat. Buďme trpěliví a optimističtí.Myslím na Vás i Vaše děti. Pobočková

Další zpráva

 

V 9.45 hodin jsem mluvila s paní doktorkou Strádalovou z Hygienické stanice. Potvrdila mi,že zatím žádné nové výsledky nemají a pokud výsledky budou během dnešního dne okamžitě mi zatelefonuje.
Zavěsím zprávu,jakmile budu vědět více. Pobočková

Nová zpráva

 

Ledy se hnuly,v neděli bude celá budova mateřské školy vydesinfikovaná. Pobočková

Uzavření mateřské školy

 

vážení rodiče,po dnešním uzavření naší mateřské školy,stále čekám na oficiální zprávu z Hygienické stanice,abych Vás mohla informovat o dalším postupu,který konzultuji i s krizovým štábem městské části Praha 6. V průběhu zítřejší soboty Vám dám vědět,jak máme dál postupovat.Držme si všichni palce,ať mám dobré zprávy. Pobočková

Opatření

 

Vzhledem k zaznamenání koronaviru v okolí, ruším všechny akce pro veřejnost až do odvolání.
Ruší se : 1.Den otevřených dveří (11.3.)
2. Jarní bazar
3.návštěva ZŠ nám. Svobody
4. Jarní dílničky s rodiči

Návštěva v základní škole

 

Snažíme se myslet na zdraví Vašich dětí a proto jsme odvolali návštěvy v ZŠ nám. Svodody.Po čas ninořádného opatření vzhledem k výskytu koronaviru,nebudeme navštěvovat místa s velkým počtem osob.

Jarní bazar

 

Vzhledem k obavě ze šíření koronaviru se jarní bazar tento rok nekoná.

Stop Letní školička

 

Letní školička v mateřské škole je již plně obsazena.Neposílejte,prosím,již žádné přihlášky .

Masopust

 

V rámci oslav Masopustu budeme pořádat Karneval pro děti.
Karneval bude ve středu 19.2.2020 od rána během dopoledne. Děti přijdou ráno již v maskách. Těšíme se,jak si to děti užijí.

Den otevřených dveří

 

Ve středu 11.3.2020 je u nás den otevřených dveří od 9.00 do 11.00 hodin.Přijďte si pohrát s Vašimi dětmi a načerpat informace o přijímání dětí k předškolnímu vzdělávání.
Těšíme se na Vás.
Dětem vezměte s sebou bačkorky na přezutí.Mohou sizacvičit v naší tělocvičně a pohrát si ve třídách

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] [ 24 ] [ 25 ] [ 26 ] [ 27 ] [ 28 ] [ 29 ]